משוב מטופלים

מרים שמרלינג
ד"ר גידי ברצוני להודות לך על הטיפול המסור, האיכפתיות והאנושיות שלך. אני אישה מעל 80 שנפלתי בדירה ושברתי את עצם הירך. הגעתי לבית החולים בלילה והוחלט לנתח אותי למחרת בצהרים. כידוע לי אתה היית המנתח, הצגת את עצמך ואמרת שלא אדאג ואוכל לחזור וללכת. לאחר הניתוח באת אלי ודרשת בשלומי. היית שם לכל שאלה הסברת בסבלנות את תהליך השיקום, ודאגת שאעבור במהירות האפשרית לשיקום של מכבי. התרגשתי מהאנושיות שלך, השקט והמקצועיות, הרצון להיות קשוב לרצונותי וצרכי. תודה לך בזכותך הרגל חזרה לתיפקוד מלא. לצערי היות ונפלתי בגלל אירוע מוחי הרגל הבריאה שעברה אירוע היא כעת הבעייתית ולכן אני נזקקת להליכון מיוחד. תודה ומי ייתן ויהיו רופאים רבים כמוך
תודה, מרים שמרלינג

שרה קריאל
ד"ר גידי בורשטיין, תודה שחזרתי ללכת ולצעוד בזכותך. כשהגעתי אליך לביקור לא יכולתי לדרוך על הרגל ולא לכופף אותה בגלל כאבים חזקים. לאחר צילומים אמרת שיש כמה ממצאים בברך והאפשרות של ניתוח היא פחות טובה עבורי.
בהתחלה ניסית זריקות קורטיזון לברך שעזרות קצת, אך הכאבים המשיכו והוגבלתי בהליכה.
הצעת לי טיפול חדשני הנקרט אורטוקין- חמש זריקות לברך מדם שנלקח ממני ועבר תהליך של זירכוז ושסיכויי ההצלחה הינם 65%. החלטתי לנסות באתי חמש פעמים לקבל זריקה בברך ואכן אחרי הזריקה השלישית היה שיפור מאז חזרתי לתפקוד מלא, הליכות, שחיה, התעמלות.
תודה על הטיפול המסור והאיכפתי, הסובלנות להסביר לי את כל אפשרויות הטיפול. חזרתי להליכות, לשחיה ולהתעמלות.
תודה, שרה קריאל

דניאל
שלום רב, ברצוני לשתף…שמי דניאל ואני בן 85, עבדתי כ-70 שנה בעבודה חקלאית ועסקתי בספורט כל מהלך חיי.
כשלוש שנים סובל מחולשה ברגליים ויש לי קושי בשווי המשקל. אובחנתי עם שחיקת סחוס בשתי הברכיים.
ניסיתי להעזר ברפואה הבלתי קונבנציונלית: דיקור ורפלקסולוגיה והרגשתי הקלה, אך זה לא פתר את הבעייה באופן משמעותי. קשה לי ללכת ולעמוד למשך זמן רב.
מצב המאיים על תפקודי -לו נוסף גם הפחד מהיום בו לא אוכל ללכת בכלל.
לאחרונה שמעתי על הטיפול ב"אורטוקין" בפגישת יעוץ איתך. החלטתי לנסות את הטיפול בברך כדי להמנע מניתוח. הברך הראשונה טופלה בהצלחה רבה והיום אני מקבל טיפול עבור הברך השניה. שתי הרגליים התחזקו מאד, לאחרונה נסעתי לטיול בחו"ל שכלל הליכה רבה בתנאי שטח.
אני משלב פיזיוטרפיה לחיזוק הרגליים (מומלץ מאד לאחר קבלת הזריקות לברך). אני שוחה כל בוקר ומרגיש שיפור גדול בתפקוד.
תחושת הביטחון חזרה ואני לא מעלה בדעתי שהייתי מגיע למצב בו אני נמצא היום ללא הטיפול ב"אורטוקין".
רוצה להודות לך על מקצועיותך, על גישתך למטופל הסובל ועל הטיפול שהענקת לי.
תודה רבה! 15/8/2016

מ.א.
לד"ר גדעון בורשטיין היקר,
במשך שנים חששתי מאוד מניתוח החלפת מפרק ברך. לפגישה הראשונה בינינו הגעתי עם חשש גדול. הסברת בכנות, בנועם ובאריכות את מהלך הניתוח וההחלמה, והשרית עליי ביטחון ורגוע. חשתי שמצאתי רופא שאני יכולה לסמוך עליו בלב שלם. בזכות זה קיבלתי סוף סוף את האומץ שיהיה דרוש לי. מהפגישה הזו יצאתי מחוזקת ועם החלטה נחושה לעבור את הניתוח ועל כך אני שמחה ומודה.
תודה מקרב לב על הטיפול המקצועי והמסור, על ההומור והאכפתיות ובמיוחד תודה על שלא ויתרת לי ובאת כל בוקר למחלקה להגדיל לי את טווח התנועה של הברך (אפילו שצעקתי כהוגן).
מאחלת לך ולטופליך שתזכה לשנים רבות של בריאות איתנה ושתוכל להמשיך לעסוק בעבודת הקודש שאתה עושה, ולהביא הקלה וריפוי לאנשים רבים נוספים. אך טוב וחסד ירדפוך, רופא יקר.
בתודה ובהערכה, מ.א. 15/10/2018

Comments are closed.